Dzimtas septiņu paaudžu noslēpums: kāpēc jāzina savi senči?
Prakse rāda, ka 90% cilvēku ar grūtībām atceras savus vecvecmāmiņu un vecvectēvu vārdus un, diemžēl, praktiski neko, nezina par viņu dzīvi. Bet ideālā gadījumā cilvēkam būtu jāzina savi senči līdz septītajai paaudzei.
Mēs esam zaudējuši izpratni par to, kāpēc tas ir vajadzīgs un un tāpēc mēs ļoti maz interesējamies par savām saknēm, savu izcelsmi. Bet no tā ir atkarīga mūsu dzīve! Dzimtas atmiņa tiek precīzi ierakstīta ciltskokā. Koka stumbrs simbolizē mūs pašus, lapas ir mūsu bērni, un saknes ir senči.
Tagad iedomājies, ka esi izaudzējis lielu un veselīgu pēcnācēju pulku, un tavs koks izskatās stiprs un spēcīgs ar plašu lapotni. Bet tu gandrīz neko nezini par saviem senčiem, tu nekad neesi interesējies par tiem. Kādas saknes būs šādam kokam? Tās būs vājas, mazas, nedzīvas. Vētras gadījumā tās nevarēs noturēt koku zemē. Tas ir tieši tas, kas notiek dzīvē.
Ja cilvēku neinteresē pagātne un viņš pat nesaprot, kāpēc viņam jāzina savi senči, tad viņam tiek liegta dzimtas palīdzība un atbalsts, kas dažkārt spēj glābt veselas dzīves! Bet tikai zināt – tas ir par maz. Ja cilvēkam ir izveidojušās sliktas attiecības ar vecākiem, vecvecākiem, tad tieši šajā vietā tiek bloķēta dzimtas enerģijas plūsma. Lai nebūtu traucēkļu dzimtas enerģijas plūsmā, ir svarīgi lai būtu labas attiecības ar savu dzimtu.
Aizvainojums, dusmas, naids ne tikai kavē dzimtas spēka plūsmu, bet arī pārvērš to par kaut ko negatīvu un destruktīvu. Tā veidojas dzimtas lāsti. Vēl viens iemesls nodibināt labas attiecības ar dzimtas locekļiem, ja viņi joprojām ir dzīvi, vai piedot tiem, kuri ir miruši.
Domājot labu par saviem senčiem, zinot un atceroties tos, mēs sakārtojam dzimtas kanālu, caur kuru mūsu senči mūs baro ar enerģiju.
Septiņas dzimtas paaudzes simbolizē septiņas čakras (septiņi enerģijas centri). Katra paaudze mūsu dzīvē formē noteiktus aspektus:
Pirmās paaudze - Es
Otrā paaudze (vecāki - 2 cilvēki) - veido ķermeni, veselību, nodod ģimenes scenārijus.
Trešā paaudze (vecvecāki - 4 cilvēki) - ir atbildīga par intelektu, spējām, talantiem.
Ceturtā paaudze (vecvecmāmiņas un vecvectēvi - 8 cilvēki) - harmonijas, dzīves prieka un materiālās labklājības uzturētāji.
Piektā paaudze (vecvecāku vecāki - 16 cilvēki) - atbildīga par drošību dzīvē.
Sestā paaudze (vecvecvecāku vecvecāki - 32 cilvēki) nodrošina saikni ar tradīcijām. 32 cilvēki no sestās paaudzes simbolizē 32 zobus, kur katrs zobs ir saistīts ar katru senci. Ja ir problēmas ar zobiem, ir vērts sakārtot attiecības ar senčiem.
Septītā paaudze (vecvecāku vecvecvecāki - 64 cilvēki) - atbildīga par valsti, pilsētu, māju, kurā mēs dzīvojam.
Ja 7. paaudzi raksturojošo skaitli “64” izanalizē numeroloģiski, tad iznāk: 6 + 4 = 10 => 1 + 0 = 1 -rezultātā atkal pirmā paaudze. Tādējādi septiņu paaudžu loks ir noslēgts.
Lai izveidotu labas attiecības attiecības ar savu dzimtu, pirmkārt, ir jāizveido savas dzimtas koks. Pēc iespējas jānoskaidro katras personas vārds, viņa dzīves gājums un liktenis. Jāveic lūgšanas par katru dzimtas dalībnieku. Jādomā par katru dzimtas locekli, viņš jāatceras. Būtībā jau tas ir vienīgais, ko mēs varam dot savas dzimtas locekļiem – atcerēties tos.
Mūsu pašu rokās ir tas vai saņemsim dzimtas atbalstu, svētību vai nē.